Terrasoft та бізнес-школа СКОЛКОВО: проведуть конференцію по управлінню бізнесом в епоху викликів

Дата події: 22 Жовтень, 2015

22 жовтня Terrasoft спільно з бізнес-школою СКОЛКОВО проведе День CRM в СКОЛКОВО - конференцію, яка присвячена управлінню бізнесом в умовах, коли змінюється динаміка ринків, потреби клієнтів, технології та канали. 

В фокусі конференції - аспекти маркетингу, продажів та сервісу, які сьогодні є викликами для бізнесу: інтелектуальне управління інвестиціями в маркетинг, data-driven стратегії утримання клієнтів, управління продажами в цифровому світі, надання однаково якісного сервісу по всім каналам. 

В програмі - доповіді, кейси та дискусії від лідерів думок, експертів в маркетингу, продажах та сервісу, а також топ-менеджерів провідних компаній з 16 країн. Своїм досвідом та експертизой поділяться представники Forrester Research Webinar.ru, Berner&Stafford, Terrasoft, BaseGroupLabs, CRM - Design та інші. Окрім цього учасники почують про практичний досвід таких компаній, як HeadHunter, Adidas Group, Virgin Connect, Банк УРАЛСІБ, МЦФЕР, Авіакаса.

В рамках Дня CRM пройде фінансова секція, присвячена розвитку бізнесу з обліком нової політики регулятора, вимог клієнтів та змін економічних умов. Про нові підходи до роздрібного банкінгу і продажів юридичним особам розкажуть топ-менеджери банків та мікрофінансових компаній: ІнвестКапіталБанк, СРО МиР, ГК “Швидкогроші”, Альфа-Банк Казахстан та інші. Модератором секції виступить Ельчин Гулієв, видавець та головний редактор журналу The Retail Finance.

На конференції буде працювати виставка галузевих CRM-рішень, Call-Centre систем, BI-продуктів та SMM-додатків.

До участі в Днях CRM запрошуються лідери бізнесу, керівники відділів продажів, маркетингу, клієнтського обслуговування, IТ-директори, CRM-координатори в компаніях. 

Місце проведення: Кампус бізнес-школи СКОЛКОВО.

Дізнатися більше та приєднатися до заходу можна на сайті Дня CRM.

Детальніше Детальніше

Наші клієнти