Terrasoft збирає партнерів і користувачів: webitel на Форумі Співтовариства Terrasoft

Дата події: 24 Березень, 2016

24-26 березня в кампусі бізнес-школі СКОЛКОВО відбудеться Форум Співтовариства Terrasoft, який об'єднає партнерів і користувачів bpm’online для обміну знаннями і досвідом. 3 дні конференції будуть наповнені доповідями, дискусіями, спілкуванням і майстер-класами. Цього року, оплативши квиток на форум, учасники отримають ліцензії або підписку на продукти СRM-лінійки bpm’online.

Огляд CRM-ринку 360° 

У фокусі першого дня конференції — ландшафт CRM ринку, майбутнє технологій і стратегія Terrasoft. Учасники першими побачать новий реліз CRM-лінійки bpm’online 7.8 та дізнаються про ROI від впровадження CRM-систем з кейсів клієнтів і партнерів Terrasoft. В цей день також пройдуть дискусії про великі дані в маркетингу; стратегії, тактиці і інструментах для успішних продажів; синхронізації поглядів бізнесу і клієнта на якість сервісу.

Тренінги і сертифікація для аналітиків і розробників  

В рамках форуму CRM-академія Terrasoft проведе навчання по налаштуванню та розробці на платформі bpm’online. На завершення учасники зможуть пройти сертифікацію по продуктах bpm’online. На тренінгах Академії користувачі і аналітики навчаться налаштуванню і адмініструванню продуктів bpm’online, а розробники отримають поглиблені практичні знання про технології платформи bpm’online.

4 майстер-класи по роботі з клієнтами 

Одна з секцій форуму буде повністю присвячена розвитку бізнесу партнерів Terrasoft. У форматі майстер-класів учасники дізнаються про впровадження кращих практик в маркетингу, лідогенерації, продажах та обслуговуванні клієнтів.

Впродовж всього форуму триватиме виставка рішень на платформі bpm’online. Традиційно учасників чекають необмежені можливості для нетворкінгу, презентації розробок, кейсів і експертизи, а також можливість просто добре провести час на фуршеті в перший день форуму і на святковій вечері в другий день заходу. 

Цього року квиток на форум — це підписка на bpm’online! Приймаючи участь в заході, клієнти і партнери отримають ліцензії або підписку на продукти CRM-лінійки bpm’online. 

До зустрічі 24-26 березня на Форумі Співтовариства Terrasoft!

Наші клієнти