top of page

Створюючи платформу для ефективних комунікацій

З початку заснування компанії наша мета незмінна: допомагати брендам створювати продуктивні контакт-центри з відмінним клієнтським сервісом та помітними бізнес-результатами

Як усе починалося

2012

Заснування компанії

2016

Запуск першої версії платформи

2018

Активний ріст і розвиток. Робота над удосконаленням продуктів

2020

Вихід оновленої версії платформи

2023

Новий потужний функціонал. Розширення географії проєктів

Untitled-1.jpg

Про нас

Webitel – українська компанія з міжнародним досвідом автоматизації комунікацій. Наша унікальна low-code платформа для контакт-центрів дозволяє будувати сценарії обслуговування клієнтів будь-якої складності в усіх можливих каналах комунікації.

 

Наша місія – допомагати компаніям реалізовувати амбітні бізнес-ідеї та підтримувати високий рівень клієнтського сервісу за допомогою інструментів автоматизації комунікацій та low-code функціоналу.

"Платформа Webitel надає повну свободу і функціонал для реалізації будь-яких завдань і цілей контакт-центру. Ви можете побудувати найкращу клієнтську підтримку, стати лідером галузі чи вийти на нові ринки – з нашими сервісами легко досягати вражаючих результатів.
 

Ми надаємо платформу, нову реальність створюєте ви"

Олександр Чучко, CEO Webitel

 

Наша історія

Історія компанії бере свій початок з 2010-х років, коли двоє колег зі сфери телеком у своїй роботі зіштовхнулися з викликами ринку: обмеженістю пропозиції, неповоротким функціоналом і застарілим баченням кол-центру. У партнерів зародилась амбітна мрія – реформувати галузь і створити власний продукт: гнучкий, динамічний, інноваційний – такий, що відповідає вимогам часу і викликам бізнесу. Так виникла компанія Webitel і платформа, що дозволяє втілювати навіть найскладніші задуми за лічені хвилини.

 

Від двох стратегічних партнерів до широкої мережі клієнтів по всьому світу – такий шлях пройшла наша компанія за час свого стрімкого розвитку. Глобальні візії, регіональний досвід та українська завзятість дозволили нам створити унікальне програмне рішення, яке для багатьох компаній вже стало синонімами ефективності, продуктивності та технологічності.

Untitled-2.jpg
Untitled-3.jpg

Команда

Команда Webitel об’єднує фахівців з високими професійними навичками і спільними цінностями. Експертність, відповідальність і відкритість – наші базові принципи. Ми невпинно працюємо над удосконаленням наших продуктів, які щодня допомагають компаніям ефективно налагоджувати процеси, втілювати нові ідеї та будувати відмінний клієнтський сервіс.

"Спільно з чудовою командою ми створили і продовжуємо вдосконалювати один із найкращих софтверних продуктів у галузі контакт-центрів. Професійний підхід, креативність і залученість   так можна охарактеризувати кожного учасника команди Webitel.

 

У нашій роботі та співпраці з клієнтами намагаємось будувати надійні партнерські відносини, засновані на довірі, прозорій комунікації та відповідальності за фінальний результат. Пишаємося нашою багаторічною співпрацею з українськими й міжнародними компаніями та сотнями успішно втілених разом проєктів"

Віталій Ковалишин, CTO Webitel

 

Про Webitel у цифрах

11

років досвіду в автоматизації комунікацій у контакт-центрах

30+

країн - географія проєктів Webitel

450+

успішних корпоративних проєктів для локальних і світових брендів

Ваш контакт-центр може більше! 

Долучайтесь до спільноти 100+ брендів, яким ми допомогли ефективно комунікувати й досягати високих результатів

bottom of page