top of page
  • Webitel

Реліз Webitel 23.09: новий вражаючий функціонал


Оновлення комунікаційної платформи Вебітел


Вітання, друзі! Поспішаємо повідомити про чергове оновлення платформи Webitel, в якому ми підготували для вас справжні WOW-опції. Першою з них є функціонал ручного розподілення запитів. Відтепер оператори матимуть можливість самостійно обирати абонентів із вхідної черги дзвінків та чатів. А ось чи користуватись такою опцією на щодень – це вже на розсуд супервізорів та менеджерів. Також ми додали новий розділ "Логування" для відстеження історії змін записів у системі, зокрема для моніторингу змін налаштувань у схемах і чергах.

І найголовніше оновлення – додаток "Контакти", що дозволяє комплексно працювати з клієнтською базою: визначати, чи присутній абонент у базі, створювати нові контакти, додавати до них описи і теги, а також відслідковувати історію дзвінків за кожним контактом. Обіцяємо у наступних релізах вдосконалювати і доповнювати даний функціонал для максимальної зручності користувачів. Тож будемо вдячні за ваші відгуки та коментарі!

Додатково з новенького Webitel v.23.09:

  • віджети статистичних параметрів роботи операторів у Workspace: загальна кількість опрацьованих та пропущених дзвінків, середня тривалість розмови, кількість прийнятих чатів, відсоток зайнятості тощо;

  • можливість налаштовувати максимальну кількість агентів, що перебувають одночасно в статусі “Перерва”;

  • вдосконалення функціональності додатків і середовища графічного конструктора Flow Manager;

  • оновлення інтерфейсів налаштування черг, компетенцій операторів та імпорту абонентів у дайлери;

  • можливість налаштовувати час та номер наступної спроби дайлера через графічний додаток Attempt Result;

  • нові права доступу до аудіофайлів розмов на рівні записів;

  • відображення в історії дзвінків змінних з динамічних форм операторів та можливості пошуку за контактами і ще багато цікавих опцій, які непомітно, але відчутно вплинуть на динаміку процесів у контакт-центрі. Традиційно наша команда попрацювала над загальними покращеннями роботи системи і врахувала основні побажання щодо функціоналу платформи. Далі – нові плани і ще більше корисних оновлень для продуктивної роботи вашого контакт-центру.

63 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page