top of page
  • Webitel

Webitel представлятиме Україну на LTW 2023

Оновлено: 4 серп. 2023 р.
Photo credit: Ukrainian Startup Fund Facebook page


Дорогі друзі, з радістю повідомляємо, що в результаті конкурсного відбору компанія Webitel отримала чудову можливість представляти Україну на цьогорічному London Tech Week, який проходитиме 12-16 червня у столиці Великобританії. Захід є глобальною технологічною подією, яка щороку збирає під одним дахом лідерів думок, прогресивні стартапи та провідних гравців зі світу технологій та інновацій.

Відповідно до результатів фінального пітчу експертна комісія обрала 8 компаній, що представлятимуть на виставковому стенді українську технологічну екосистему у складі офіційної делегації. Українська делегація на London Tech Week 2023 відбудеться завдяки Програмі USAID «Конкурентоспроможна економіка України» за сприяння Міністерства цифрової трансформації України у співпраці з Techosystem, European Business Association та Ukrainian Startup Fund.


Дякуємо організаторам і партнерам за почесну можливість перебувати серед найкращих технологічних компаній і презентувати продукти Webitel глобальній аудиторії. Зустрінемось на London Tech Week 2023!


2 перегляди0 коментарів

Comentários


bottom of page